You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Nasze wykonane projekty

  • Kominki tradycyjne (powietrzne) - wyróżniają się klasyczną i prostą konstrukcją. Są proste w obsłudze i funkcjonalne, a także są wydajne.
  • Kominki z płaszczem wodnym - dzięki specjalnej konstrukcji znacznie lepiej wykorzystują ciepło w porównaniu do kominków tradycyjnych. Mogą działać także jako samodzielny system ogrzewania centralnego.
  • Kominki akumulacyjne - zapewniają umiarkowaną, jednak długotrwałą i równomiernie rozprowadzoną moc grzewczą. Obudowa pieca oddaje powoli ciepło, zapewniając stabilne grzanie.
  • Kominki gazowe - te modele nie wymagają suszenia drewna ani wybierania popiołu. Dzięki sterowaniu pilotem można mieć stabilne źródło ogrzewania w eleganckiej formie.
  • Kominki elektryczne - alternatywa dla osób, które nie mogą poprowadzić instalacji kominowej, najczęściej dla apartamentów, sklepów i hoteli. Dzięki projekcji uzyskujemy wizję ognia za pomocą jednego przycisku w pilocie.
  • Piecyki wolnostojące - piece żeliwne, stalowe, na pellet albo na węgiel. Minimalistyczny projekt oraz szybki i prosty w montażu.

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami, takimi jak Arysto, Hajduk, KratkiPRO, Spartherm, a także BEF Home. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczane przez nas rozwiązania są na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu. Bardzo chętnie doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojego projektu.